آخرین اخبار : 

برنامه لیگ جهانی والیبال

3

برنامه لیگ جهانی

مرحله مقدماتی سطح یک لیگ جهانی با حضور ۱۲ تیم از ۲۷ خرداد تا ۱۳ تیرماه پیگیری می‌شود و پس از پایان مرحله گروهی، پنج تیم برتر جدول به همراه لهستان به عنوان میزبان به مرحله نهایی صعود می‌کنند.

فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، آرژانتین، صربستان، بلغارستان، بلژیک و لهستان ۱۲ تیم شرکت کننده در سطح یک لیگ جهانی ۲۰۱۶ هستند.

برنامه لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۶ در سطح یک به وقت کشورهای میزبان به شرح زیر است:

هفته نخست (۲۷ تا ۳۰ خرداد)

گروه اول : استرالیا، فرانسه، ایتالیا و بلژیک

میزبان شهر سیدنی: ورزشگاه المپیک پارک
جمعه ۲۸ خرداد: فرانسه – ایتالیا (ساعت ۱۸ و ۱۰ دقیقه) و استرالیا – بلژیک (ساعت ۲۰ و ۴۰ دقیقه)
شنبه ۲۹ خرداد: بلژیک – ایتالیا (ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه) و استرالیا – فرانسه (ساعت ۲۰ و ۱۰ دقیقه)
یکشنبه ۳۰ خرداد: فرانسه – بلژیک (ساعت ۱۲ و ۴۰ دقیقه) و استرالیا – ایتالیا (ساعت ۱۵ و ۱۰ دقیقه)

گروه دوم: برزیل، ایران، آرژانتین و آمریکا

میزبان شهر ریودوژانیرو: ورزشگاه کاریوکا
پنج شنبه ۲۷ خرداد: برزیل – ایران (ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه) و آمریکا – آرژانتین (ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه)
جمعه ۲۸ خرداد: برزیل – آرژانتین (ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه) و آمریکا – ایران (ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه)
شنبه ۲۹ خرداد: ایران – آرژانتین (ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه) و برزیل – آمریکا (ساعت ۲۳ و ۱۰ دقیقه)

گروه سوم: روسیه، بلغارستان، لهستان و صربستان

میزبان شهر کالینینگراد: ورزشگاه دی اس یانتارنی
جمعه ۲۸ خرداد: بلغارستان – لهستان (ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه) و روسیه – صربستان (ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه)
شنبه ۲۹ خرداد: بلغارستان – صربستان (ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه) و روسیه – لهستان (ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه)
یکشنبه ۳۰ خرداد: صربستان – لهستان (ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه) و روسیه – بلغارستان ساعت (۱۹ و ۱۰ دقیقه)

هفته دوم (سوم تا ششم تیرماه)

گروه اول: لهستان، روسیه، فرانسه و آرژانتین
میزبان کشور لهستان شهر و ورزشگاه هنوز مشخص نشده است
جمعه چهارم تیر: روسیه – فرانسه (ساعت ۱۷ و ۱۰ دقیقه) و لهستان – آرژانتین (ساعت ۲۰ و ۱۰ دقیقه)
شنبه پنجم تیر: فرانسه – آرژانتین (ساعت ۱۷ و ۱۰ دقیقه و لهستان – روسیه (ساعت ۲۰ و ۱۰ دقیقه)
یکشنبه ششم تیر: آرژانتین – روسیه (ساعت ۱۷ و ۱۰ دقیقه و لهستان – فرانسه (ساعت ۲۰ و ۱۰)

گروه دوم: ایتالیا، آمریکا، بلژیک و استرالیا

میزبان ایتالیا شهر رم ورزشگاه پالالوتوماتیکا
جمعه چهارم تیر: بلژیک – آمریکا (ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه) و استرالیا – ایتالیا (ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه)
شنبه پنجم تیر: آمریکا – استرالیا (ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه) و ایتالیا – بلژیک (ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه)
یکشنبه ششم تیر: استرالیا – بلژیک (ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه) و آمریکا – ایتالیا (ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه)

 گروه سوم، صربستان، برزیل، بلغارستان و ایران

میزبان صربستان شهر بلگراد سالن پی اونیر
پنج شنبه سوم تیر: ایران – بلغارستان (ساعت ۱۶) و برزیل – صربستان (ساعت ۱۹)
جمعه چهارم تیر: برزیل – ایران (ساعت ۱۶) و صربستان – بلغارستان (ساعت ۱۹)
شنبه پنجم تیر: بلغارستان – برزیل (ساعت ۱۶) و ایران – صربستان (ساعت ۱۹)

هفته سوم (یازدهم تا سیزدهم تیرماه)

گروه اول: فرانسه، بلژیک، لهستان و برزیل

میزبان فرانسه شهر نانسی، سالن پالا دیسپوق ژون وی
جمعه یازدهم تیر: برزیل – لهستان (ساعت ۱۵) و فرانسه – بلژیک (ساعت ۱۸)
شنبه دوازدهم تیر: برزیل – بلژیک (ساعت ۱۵) و فرانسه – لهستان (ساعت ۱۸)
یکشنبه سیزدهم تیر: بلژیک – لهستان (ساعت ۱۵) و فرانسه – برزیل (ساعت ۱۸)

گروه دوم: آمریکا، بلغارستان، روسیه و استرالیا

میزبان آمریکا شهر دالاس، ورزشگاه کی بیلی هاتچسن
جمعه یازدهم تیر: استرالیا – روسیه (ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه) و آمریکا – بلغارستان (ساعت ۱۹ و ۴۰ دقیقه)
شنبه دوازدهم تیر: بلغارستان – روسیه (ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه) و آمریکا – استرالیا (ساعت ۱۹ و ۴۰)
یکشنبه سیزدهم تیر: آمریکا – روسیه (ساعت ۱۲ و ۴۰ دقیقه) و بلغارستان – استرالیا (ساعت ۱۵ و ۱۰)

برنامه لیگ جهانی

گروه سوم: ایران، ایتالیا، آرژانتین و صربستان

میزبان ایران شهر تهران سالن ۱۲ هزار نفری آزادی

جمعه یازدهم تیر: ایتالیا – آرژانتین (ساعت ۱۸) و ایران – صربستان (ساعت ۲۱)
شنبه دوازدهم تیر: صربستان – آرژانتین (ساعت ۱۸) و ایران – ایتالیا (ساعت ۲۱)
یکشنبه سیزدهم تیر: ایتالیا – صربستان (ساعت ۱۸) و ایران – آرژانتین (ساعت ۲۱)

تیم های فرانسه، صربستان و آمریکا در بیست و ششمین دوره لیگ جهانی (سال ۲۰۱۵) به ترتیب عنوان‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

 ویدئو های مرتبط: